Hakkımızda


HAKKIMIZDA

 Mağazamız, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti ve kaliteyi uygun fiyatlarla sunmaya çalışan güvenilir gerçek bir e-mağazadır.

Emre Saat, 2003 yılından bu yana binbir çeşit saat modellerini pazarlayarak ticaret hayatına başlamış.2008 yılında da emresaat.com e-ticaret sistemini hizmete geçirmiştir,

   EmreSaat.com, onlarca saat satış sitesi arasında hızla yükselerek ziyaretçi ve müşteri sayısını arttırmakta, sunduğu hizmet kalitesiyle her geçen gün müşterileri ve tedarikçilerinin memnuniyetini kazanarak daha da güçlenmektedir.

   Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,Keyifli Alışverişler dileriz ;)

 

Misyon ve Vizyon

Emre Saat Sektördeki beklentilere kaliteyle cevap veren, kurumsallaşmanın öneminin farkında olan temsil ettiği firmalarla birlikte uyum içinde çalışan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir firmadır.

İstikrarlı olmayı kendine ilke edinen, kaliteli ve güvenilir hizmet politikasıyla kol saati sektöründe alternatifsiz bir firma olmayı amaçlayan Emre Saat Sektörel bazda müşterilerine en iyi hizmeti verebilen, farklı ürün çeşidi sağlayabilen, satış sonrası teknik desteği ve en ucuz ürün  sunabilen kurumsal bir firmadır.