Yeni Üye Kayıtı


Tarafıma pazarlama ve tanıtım amaçlı SMS ve e-posta ile iletişime geçilmesine izin veriyorum.
Sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.

Alışverişiniz %100 Güvenli!

 

Kişisel bilgileriniz hiç bir şekilde kötü amaçlı kullanılmaz.

Kişisel bilgilerinizi veya iletişim bilgilerinizi asla 3. sahıslar ile paylaşmayız.

Sitemizden  mail adresinize istenmeyen e-mail mesajları gönderilmez.

Sitemizden alışveriş yaparken verdiğiniz,kişisel ve adres bilgileriniz veritabanımızda saklanmaz.

Kişisel Verilerin Toplanması ve İşlenmesi

İsminiz, adresiniz, e-posta adresiniz, posta adresiniz ve kredi kartı bilgileriniz sizi tanımlayan bilgilerdir. Siz özel olarak kişisel bilgilerinizi vermedikçe, (Örneğin ürün siparişi veya e-posta üyeliği başvurusu gibi durumlarda) Emre Saat sizden kişisel bilgi toplayamaz.

 

Kişisel Bilgilerin Kullanımı ve Yayılması

 

Emre Saat, kişisel bilgilerinizi sadece internet sitesi yönetimi gereklilikleri doğrultusunda, sizin özel bilgilere ulaşabilmeniz için veya sizinle genel iletişim için kullanacaktır.

Emre Saat, kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslara vermeyecek veya hiçbir yerde yayınlamayacaktır.

 

Paketinizin Kargolanması

 

Verilen siparişler genellikle sipariş verildiği gün içinde gönderilir ve yaklaşık 2-4 gün içinde teslim edilir.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra,kargo gönderi bilgileri mail adresinize gönderilecektir.

Siparişlerinizi taşımadan kaynaklanan herhangibir hasar olmaması için,özenle paketleyip gönderiyoruz.

Emre Saat'ten Yaptığınız tüm alışverişler anlaşmalı olduğumuz kargo ile gönderilmektedir.

 

 

 Beğenmediğiniz bir ürünümüzü her ne sebeple olursa olsun,kullanmadan 2 gün içinde  iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

 İade edeceğiniz ya da değiştireceğiniz ürünün,faturası,ambalajı ve aksesuarları eksiksiz olmalıdır.

 

 (Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye/alıcıya aittir.) 

 

 

Hangi Kargo Şirketleri ile çalışıyoruz..Siparişlerinizin en kısa sürede size ulaşması için, aynı gün içinde kargoya teslim ediyoruz.


Stok Sorunları:

 
   Verdiğiniz siparişlerde, stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir.

 Bu gibi durumlarda e-mail adresinizden mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

 


Haftasonu Siparişleri 

 
Cumartesi ve pazar günü verilen siparişler, Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.Çalışma saatlerimiz

hafta içi 10:30-17:00


Siparişlerinizi günün her saati online olarak verebilirsiniz.


Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz..


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mesafeli Satış Sözleşmesi 

Mesafeli Satış Koşulları

İşbu sözleşme 13.06.2003 tarih ve 25137 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik gereği internet üzerinden gerçekleştiren satışlar için sözleşme yapılması zorunluluğuna istinaden düzenlenmiş olup, maddeler halinde aşağıdaki gibidir.
 
MADDE 1 - KONU
 
İşbu sözleşmenin konusu, SATICI'nın, ALICI'ya satışını yaptığı, aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun-Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin kapsamaktadır.
 
MADDE 2.1 - SATICI BİLGİLERİ
 
Ünvan:  FEYZA İSSİ  EMRE SAAT VE HEDİYELİK EŞYA
Adres:

Nalbantoğlu mah.Dış bedesten sok.No:73 Osmangazi / BURSA

Yıldırım V.D. 234 435 31016
Telefon: 0 532 513 05 52
Email: bilgi@emresaat.com
 
MADDE 2.2 - ALICI BİLGİLERİ
 
Müşteri olarak emresaat.com alışveriş sitesine üye olan-alışveriş yapan kişi. Üye olurken kullanılan adres ve iletişim bilgileri esas alınır.
 
MADDE 3 - SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN BİLGİLERİ
 
Malın / Ürünün / Hizmetin türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi, satış bedeli, ödeme şekli, siparişin sonlandığı andaki bilgilerden oluşmaktadır.
 
MADDE 4 - GENEL HÜKÜMLER
 
4.1 - ALICI, Madde 3'te belirtilen sözleşme konusu ürün veya ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
 
4.2 - Sözleşme konusu ürün veya ürünler, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. Bu süre ALICI'ya daha önce bildirilmek kaydıyla en fazla 10 gün daha uzatılabilir.
 
4.3 - Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesininden Emre Saat sorumlu tutulamaz.
 
4.4 - emresaat.com, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
 
4.5 - Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının EMRE SAAT iletişim adresine ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI'nın tercih ettigi ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, EMRE SAAT ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
 
4.6- Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini emresaat.com namına ödememesi halinde, ALICI'nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde emresaat.com iletişim adres(ler)ine gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI'ya aittir.
 
4.7- EMRE SAAT mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödedigi tutar 10 gün içinde kendisine nakten ve defaten ödenir.
 
4.8- Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için emresaat.com iletişim adreslerine gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri emresaat.com tarafından karşılanacaktır.
 
4.9- işbu sözleşme, ALICI tarafından imzalanıp emresaat.com iletişim kanallarını kullanarak faks veya posta yoluyla ulaştırılmasından sonra geçerlilik kazanır.
 
MADDE 5 - CAYMA HAKKI
ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren (7) gün içinde cayma hakkına sahiptir.
Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde FİRMA ADINIZ iletişim kanallarına faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır.
 
Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün
 
EMRE SAAT iletişim adreslerine gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur.
 
Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir.
 
Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.
 
Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.
 
Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.
 
Ödemenin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.
 
Bu halde, kartı çıkaran kuruluş itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.
 
işbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile FİRMA ADINIZ yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.
 
Siparişin sonuçlanması durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.