İstanbul bayan kol saati  • Teslimat Şartları

  • İade ve Değişim
  • Ürün Kodu: URUN-928
  • Stok Durumu: Son 1 Ürün

Fiyat : 255,00 ₺ 155,00 ₺

İstanbul temalı bayan kol saati

48mm sarı kasa

Sedef kadran

Swarovski taşlı kordon

Çizilmez mineral cam

Quartz pilli mekanizma

 

 

STOK:BY120

Kadınların kalbine uzanan yol, dikenli güllerle örülüdür. O kalbe yerleşebilmek için, ileri doğru atacağınız her adımınızda bir tarafınızı kanatabilirsiniz!! Ama bir kere o kalbin merkezine ulaştınız mı, kolay kolay kimse sizi oradan çıkartamaz! Özel günlerde bayanlara alınabilecek etkileyici ve güzel hediye fikirleri verebilmek için bayanları, çok iyi tanımak gerekiyor! Şahsen bu yazıyı bir bayan olarak kaleme alıyor olmam, aslında bir nevi kendi iç dünyama da yolculuk yapacağım anlamına geliyor. Bayana en güzel doğum günü hediyeleri nelerdir? Sevgililer gününde bir bayana etkileyici hangi hediyeler alınabilir? Çekici bir parfümmü ya da şık bir kol saati mi..Sizlere bayanları etkileyebilecek ve beğeneceklerini umduğum güzel hediye fikirleri vermeyi amaçlıyorum.

Konuya girerken, doğru hediye seçmek için bayanları çok iyi tanımak gerekiyor demiştim ya! Gerçekten de hiç beklemediği bir anda küçük bir hediye ile, bir bayanı dünyanın en mutlu kişisi yapabilirsiniz. Ancak, herhangi bir yanlıştan dolayı kalbini kırmışsanız, önüne dünyaları serseniz artık fayda etmez! Bayanların sevgisi kadar, nefreti de büyüktür. Tahminlerin çok daha ötesinde, güçlü bir duygu dünyaları vardır. Sizin için çok sıradan ve önemsiz gibi görünen bir şey, bir bayan için çok şey ifade edebilir. Mesela; bir kere sevgilinizin doğum günü tarihini, evliyseniz evlilik yıl dönümü tarihini, asla aklınızdan çıkarmamalısınız! Çünkü bir kadın için, her an sevgilisinin aklında olduğunu bilmek, inanılmaz derecede mutluluk verici bir şeydir. Bir bayan, hediyenin fiyatı ile veya ne olduğu ile asla ilgilenmez! O’nun için önemli olan, erkek arkadaşı veya eşi tarafından hatırlanıyor olduğunu, özel bulunduğunu bilmektir. Bu yüzden siz siz olun, özel günlerde sevgilinizi asla hediyesiz bırakmayın! Bütçeniz ölçüsünde küçük de olsa mutlaka bir hediye alın! Bu satın aldığınız bir demet gül olabileceği gibi, dalından kopardığınız bir çiçek tanesi de olabilir.

Aşk küçük tesadüflerle başlasa da, mutlu bir şekilde devam ettirilebilmesi için tesadüflerden çok daha fazlası gerekir! Çünkü, sevgi kırıntılarından kocaman bir “sevgi çığı” yaratmak, sadece küçücük şans faktörleri ile izah edilemez! Devamlılığı olan bir aşk ilişkisinde “Sevgilinizi mutlu etme gayreti” en önemli altın kuraldır. Gerçekten de kendini mutlu hisseden bir bayan, aynı zamanda değerli olduğunu da, özel olduğunu da hisseder! Peki bir bayanın kendisini mutlu hissetmesini nasıl sağlayabilirsiniz? Bunun için madde madde, şöyle edersiniz, böyle edersiniz demek yerine, özetle şunları söyleyebiliriz. Mesela; O’nu ne kadar çok sevdiğinizi her fırsatta belli ederek. İyi anında veya kötü anında, size ihtiyaç duyduğu tüm anlarda, O’nun yanında olabileceğinizi hissettirerek. Elbette ki bir de, hayatınızdaki bayan için alacağınız özel hediyeler ile! Bizim bu yazımızdaki ana konu, bayana hediye olduğu için, yazımızın bundan sonraki bölümleri bayan hediyeleri üzerine olacaktır.

Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapınız.

Benzer Ürünler

saat kutusu

saat kutusu

Hediye saat kutusu
25,00 ₺ 20,00 ₺